Producenci
O firmie

Nazywamy się SKA-SKI. Prawie od zawsze prowadzimy sprzedaż online i doskonale się na tym znamy. Wkładamy w to całe serce.

Obecnie naszą pasją i misją jest wprowadzenie butów ONEMIX na polski rynek. My już od dawna znamy  tę markę. Używamy tych butów na co dzień i do uprawiania sportu. Ponieważ bardzo cenimy sobie ich jakość i wyjątkowość, powstał pomysł aby zacząć sprowadzać te perfekcyjne buty dla naszych Klientów. 

 

Jesteśmy tacy jak nasz sklep – uczciwi i pozytywni. W życiu prywatnym zależy nam, aby nasi przyjaciele czuli się z nami swobodnie i pewnie.  Podobnie mają się czuć nasi Klienci zaglądając do naszego sklepu.

Jesteśmy jak nasz produkt - solidni i nietuzinkowi. Zależy nam aby przekonać naszych Klientów, że można mieć wygodny i oryginalny but w uczciwej cenie.

Jesteśmy jak nasze dostawy – szybcy i niezawodni. Żyjemy szybko i rozumiemy, że inni też tak żyją i oczekują, że ich zamówienie dotrze do nich w krótkim czasie.

Dlatego jeśli szukasz wygodnych wyjątkowo wygodnych butów które będą przyciągać wzrok zawsze najpierw zajrzyj do naszego sklepu. Jeśli tym razem nie znajdziesz modelu dla siebie to napisz do nas czego szukasz i co Ci się podoba. Zobaczysz, że w następnej kolekcji znajdziesz już swoje wymarzone buty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl